servis@saabstance.cz
+420 605 787 667

info@saabstance.cz (CAMP)

Detailing

Kouzlo detailu

Saabstance nabízí kompletní služby v oblasti detailingu, jako je ruční mytí metodou dvou kýblů, dekontaminace povrchu, ruční či strojní voskování, aplikace keramického vosku, kompletní vyčištění interiéru s možností tepování textilních povrchů a ošetření kožených povrchů. V neposlední řadě provádíme čištění a impregnace střech kabrioletů. Detailing je prováděn ve spolupráci s odborníky z Technické univerzity v Liberci.

V současnosti probíhá projekt, jehož hlavním cílem je ochrana dílů pomocí běžně dostupných vosků na bázi silikonů a fluorkabonů, včetně nového technologického postupu, který by zabránil poškození a prodloužil jejich životnost.

Ceník služeb

Zde naleznete zaváděcí ceník našich služeb

Více

Preciznost

Interiér

Zde velmi záleží na Vašem požadavku a očekávání. Můžeme Vám nabídnout tzv. „suchou“ či „mokrou“ metodu čištění.

Suchá metoda zahrnuje klasické vysávání, čištění a ošetření plastových, hliníkových, karbonových, nebo dřevěných ploch.

V mokré variantě navíc nabízíme tepování koberců, sedaček a stropů. V případě koženého interiéru vám čalounění vyčistíme a následně naimpregnujeme. Samozřejmostí je vyleštění všech oken či vyčistění veškerých výdechů ventilace speciální technikou „Topgun“.

Smysl pro detail

Profesionalita

Exteriér

Před voskováním či leštěním vždy nejprve společně zhodnotíme stav laku a jaké je vaše očekávání. Je jasné, že každé auto potřebuje individuální přístup. Jsme schopni vám u velmi poškozeného laku udělat kompletní detailing. Od přípravy povrchu clayem, odstranění škrábanců a hologramů, přes vyleštění, až po samotnou aplikaci ochrany laku, či u nového nanést ochranný vosk. Z nabídky vám můžeme také poskytnout jak vosky pro černé laky (přírodní), tak pro světlé laky (syntetické) a nechybí ani vosky na bázi keramiky. Samozřejmostí je voskování hliníkových kol, případně dalších dílů.

V autokosmetice využíváme přípravky od společností Würth, Meguiars a Rupers.

Kvalita

Vstřícnost

Ke každému vozu a jeho zákazníkovi přistupujeme individuálně. Proto doporučujeme nás kontaktovat předem a domluvit si konzultaci v naší nové chillout zóně. Zde u dobré kávy probereme podrobnosti ohledně detailingu, včetně cenové relace, podle které přizpůsobíme naše služby.

Čistota