servis@saabstance.cz
+420 605 787 667

info@saabstance.cz (CAMP)

Servis

Naše služby

Bezplatná vstupní prohlídka vašeho vozu. Veškeré mechanické, klempířské, autoelektrikářské a lakýrnické práce. Diagnostika motorů a elektronických systémů vozů. Digitální servisní kniha (vedeme veškeré servisní úkony Vašeho vozu v elektronické podobě). Oprava, údržba a dezinfekce klimatizací vozů. Příprava Vašeho vozu včetně vyřízení STK a emisí. Servis pneu a kol (pneu hotel, oprava poškozených ráfků atd.) Veterán program starší 30 let - umožníme vám využívat řadu výhod tak, abyste se i nadále mohli těšit z jízdy svého vozu.

Kvalitní zázemí

Chillout zóna

Chillout zóna byla vybudována především pro zákazníky a jejich pohodlí během odborných konzultací nebo servisních úkonů. Čas vám tu zkrátí literatura pro petrolheady, čerstvě namletá káva, chlazené nápoje a připojení wifi je samozřejmostí. Pokud vás po servisu čeká náročná cesta domů, nic vás nepovzbudí tak, jako naše Coffee to Go.

Coffee to go

Merchandise

Jestli kola dělají auto, tak náš merch z vás udělá stylového nadšence. Přímo na místě si můžete vyzkoušet a zakoupit všechny dostupné variace barev a stylů oblečení či plakátů. Veškerý design, který na servisu můžete vidět si tvoříme výhradně sami.

Náhradní vůz

Můžeme vám nabídnout náhradní vůz značky SAAB.

Více