servis@saabstance.cz
+420 605 787 667

info@saabstance.cz (CAMP)

Projekty

Splň si svůj sen

Saabstance se specializuje na úpravu vozů nejen značky SAAB. Především u této služby vycházíme z maximálních potřeb zákazníka, ať už se jedná o vzhled, podvozek nebo výkon automobilu.

Jsme schopni Vám připravit grafické návrhy, od interiéru po exteriér. Vybrat vhodné komponenty pro stavbu motoru, podvozku, nebo brzd, upravit výkon dle individuálních potřeb, vyrobit výfuk na míru, snížit Váš vůz, nebo také zajistit výrobu vlastních kol na zakázku. V neposlední řadě nabízíme tvorbu nebo potažení komponentů z karbonu, čalounické služby a výrobu dřevěných prvků v interiéru od špičkových restaurátorů.

mercedes dílna

Veteráni
a testace

Nabízíme službu testací. Jsme schopni vám připravit malou i velkou testaci a vy tak můžete využívat výhod, které obnáší vlastnění historického vozu.

Mezi tyto výhody patří: - možnost jezdit bez dálniční známky (pouze velká testace) - nemusíte s autem na STK a emise, STK zajišťuje náš testační komisař (pouze velká testace) - platíte minimální povinné ručení - v případě nehody pojišťovna přihlíží na vůz jako historický a nedochází ke krácení pojistného z důvodu staří vozu.

Červený SAAB

Z minima vytáhneme maximum

Nabízíme kompletní nebo částečné renovace, ať už se jedná o 30, 50 i více let staré vozy. Maximálně dbáme na používání původních komponentů či s citem upravujeme jednotlivé díly na míru, tak aby byly zachovány všechny jejich detaily a originalita. Veškeré pracovní postupy jsou přizpůsobeny k původním výrobním technikám, včetně lakování.

SAAB s neony